MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Policja w Nowej Soli. Jest nowy pierwszy zastępca komendanta. Co zapowiedział?

OPRAC.:
Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
Zgodnie z rozkazem po. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Szymona Sędzika, obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli objął komisarz Łukasz Szymański.
Zgodnie z rozkazem po. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Szymona Sędzika, obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli objął komisarz Łukasz Szymański. Lubuska Policja
Stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli objął komisarz Łukasz Szymański, który do tej pory pracował w podobnej roli w Słubicach. Dotychczasowy zastępca nowosolskiej komendantki mł. inspektor Marcin Bednarczyk odchodzi na emeryturę.

Policja w Nowej Soli. Zmiana na stanowisku I zastępcy

Zgodnie z rozkazem po. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Szymona Sędzika, obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli objął komisarz Łukasz Szymański, który pełnił służbę na podobnym stanowisku w Słubicach.
Komisarz Szymański zastąpi odchodzącego na zasłużoną emeryturę, młodszego inspektora Marcina Bednarczyka.

- W imieniu policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, pani Komendant podziękowała młodszemu inspektorowi Marcinowi Bednarczykowi za wspólną służbę, życząc zarazem zdrowia i pomyślności na nowej drodze życia - relacjonuje aspirant Justyna Sęczkowska - Sobol z KPP w Nowej Soli. - Komisarz Łukasz Szymański podziękował za zaufanie, jakim został obdarzony przez przełożonych i podkreślił, że będzie się starał, aby bezpieczeństwo w całym powiecie było na jak najwyższym poziomie.

W ub. roku dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli dał dowód na to, że policjantem jest się całą dobę, a nie tylko w czasie pełnionej służby. Kiedy nietrzeźwy 47-latek spowodował kolizję i próbował uciec z miejsca zdarzenia, Marcin Bednarczyk zatrzymał go, będąc już po służbie.
Mł. insp. brał udział również w różnych akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.
Źródło: KPP w Nowej Soli

Zatrzymanie po służbie
W ub. roku dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowej Soli dał dowód na to, że policjantem jest się całą dobę, a nie tylko w czasie pełnionej służby. Kiedy nietrzeźwy 47-latek spowodował kolizję i próbował uciec z miejsca zdarzenia, zatrzymał będący po służbie mł. inspektor Marcin Bednarczyk.Lubuska Policja

Czytaj też:

Zobacz wideo: Policja zatrzymała wandali

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na lubuskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto