„Karma wraca” czyli czynisz dobro, otrzymujesz dobro

Akcja specjalna Karma wraca
Udostępnij:
Jesień jest dosyć depresyjną porą roku – ciemno, zimno i ponuro. Mamy wtedy ochotę zakopać się pod kocem i co najwyżej wychodzić spod niego tylko po łyk gorącej herbaty. Jednak jest sposób, aby polepszyć sobie samopoczucie. Po pierwsze możemy komuś pomoc, a po drugie – dla bardziej zaawansowanych – możemy adoptować zwierzaka. Pomyślcie, jak fajnie by było przytulić się do takiej istoty, która do końca życia byłaby nam wdzięczna za okazane serce.

Gazeta Lubuska wraz z Partnerami rozpoczęła akcję „Karma wraca”, dzięki której dowiesz się, komu i jak możesz pomóc. Od prawie 70 lat nasza gazeta jest blisko ludzi i dla ludzi. Poruszamy tematy codziennego życia, działamy, wspieramy i pomagamy spełniać marzenia. Los zwierząt także nie jest dla nas obojętny. Wiele schronisk dla bezdomnych zwierząt w dalszym ciągu jest przepełnionych. Placówki nie mają wystarczających środków, by nieść pomoc wszystkim zwierzakom. Brakuje niezbędnych produktów, infrastruktura schronisk wymaga renowacji, a zabiegi ratujące życie zwierząt są bardzo drogie.

Nasze doświadczenie i wiele przeprowadzonych akcji pokazują, że dzięki pomocy naszych Partnerów biznesowych i Czytelników, skutecznie niesiemy pomoc potrzebującym w regionie! Teraz chcemy wesprzeć zwierzaki i schroniska, w których przebywają. Dlatego pomożemy zwierzętom z dwóch schronisk prowadzonych przez: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - „Azyl” Schronisko Azorki w Gorzowie Wlkp. oraz OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.

Trzy razy w tygodniu będziemy publikować opisy ze zdjęciami zwierząt przeznaczonych do adopcji. Czytajcie te opisy, oglądajcie zdjęcia – może przy którymś Wasze serce zabije mocnej i zdecydujecie się na adopcję. Natomiast połowę z pieniędzy uzyskanych od naszych Partnerów: Wood and Play, METAL-GUM i Alumetal przeznaczymy na zakup karmy i środków czystości. Pamiętajmy – karma wraca, dajesz dobro – otrzymujesz dobro. Nasza akcja trwa do połowy grudnia. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz za naszym pośrednictwem przekazać pieniądze na potrzeby bezdomnych zwierząt napisz do nas: [email protected], oddzwonimy do Ciebie i opowiemy, jak możesz pomóc. Wspólnie poprawmy sobie nastrój tej jesieni.

„Karma wraca” czyli czynisz dobro, otrzymujesz dobro

Materiał oryginalny: „Karma wraca” czyli czynisz dobro, otrzymujesz dobro - Gazeta Lubuska

Dodaj ogłoszenie