Zastal przegrywa w Koszalinie. To trzecia porażka z rzędu

Daniel Sawicki
AZS Koszalin pokonał zielonogórzan 93:87 w kolejnym meczu ekstraklasy koszykarzy. To trzecia z rzędu porażka zielonogórskiej ekipy.

Zastal grał bez Chrisa Burgessa. Ten środkowy naszej drużyny rozchorował się i jego występ był wykluczony. Wszedł co prawda na rozgrzewkę z drużyną, ale nie wyszedł na parkiet.

Mimo braku swojego najlepszego gracza zastalowcy radzili sobie dobrze. Przez trzy kwarty prowadzili i byli lepszym zespołem od gospodarzy. Dlaczego więc przegrali? O tym zdecydowała fatalna końcówka w czwartej kwarcie meczu.

AZS KOSZALIN - ZASTAL ZIELONA GÓRA 83:87(23:23, 21:26, 23:31, 26:7).
AZS: Winsome Frazier 13, Tomasz Śnieg 3, George Reese 17, Grzegorz Arabas 2, Marcin Sroka 26, Damien Kinloch 6, Mirosław Łopatka 1, Slavisa Bogavac 16, Igor Milicić 9.
Zastal: Żarko Comagić 16, Jakub Dłoniak 18, Marcin Chodkiewicz 10, Marcin Flieger 11, Walter Hodge 15, Maciej Raczyński 5, Trenton Marshall 6, Rafał Rajewicz 6.