PIŁKA NOŻNA. Cenny remis Lechii Zielona Góra

ds
Zielonogórzanie nie byli faworytem II-ligowego pojedynku w Sosnowcu, jednak pokazali, że nie boją się silniejszych rywali.

Lechia zremisowała na wyjeździe 2:2 i wcale nie była zespołem słabszym. Prowadzenie Lechii w 42. minucie dał Łukasz Kaczorowski. Niedługo jednak zielonogórzanie cieszyli się z prowadzenia. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Marcin Lachowski doprowadził do remisu. W 51. minucie Lechię ponownie na prowadzenie wyprowadził Michał Kojder. Niestety, podopieczni Mirosława Zelisko nie zdołali utrzymać prowadzenia. Wynik meczu na 2:2 ustalił w 83. minucie Michał Cyganek.