PIŁKA NOŻNA. Porażka GKP w Płocku

r
Piłkarze GKP przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock 0:1 i niebezpiecznie zaczynają dryfować w dół tabeli.

Pojedynek w Płocku nie stał na wysokim poziomie i przez długi czas wydawało się, że zespoły podziela sie punktami. Niestety dla goście, w 79 minucie Rafał Grzelak
zdobył dla miejscowych gola na wage trzech punktów. Co ciekawe, był to pierwszy kontakt tego zawodnika z piłką, gdyż wszedł on na boisko kilkadziesiąt sekund wcześniej w miejsce Bartosza Wiśniewskiego. Gorzowianie przez następne kilkanaście minut próbowali doprowadzić do wyrównania, ale bezskutecznie. Już po końcowym gwizdku sędziego Mateusz Piątkowski zobaczył czerwoną kartkę za dyskusję z arbitrem.
Wisła Płock - GKP Gorzów 1:0 (0:0)
Bramka: Grzelak (79')
Wisła: Mierzwa - Nadolski, Pacan, Żytko, Lasocki, Grudzień (70' Burski), Sielewski, Nowacki, Wiśniewski (78' Grzelak), Solecki (57' Masłowski), Sekulski.
GKP: Janicki - Truszczyński, Wojciechowski, Ziemniak (46' Jakosz), Kaczorowski, Wan, Łuszkiewicz, Machaj, Białożyt (82' Ilków-Gołąb), Drozdowicz (80' Kaczmarczyk), Piątkowski.
Czerwona kartka: Piątkowski /po końcowym gwizdku sędziego/ (GKP).
Żółte kartki: Żytko Nadolski (Wisła) oraz Białożyt, Truszczyński, Drozdowicz (GKP).