Teksas i Blecky – kolejne psiaki potrzebujące nowego domu

Akcja specjalna Karma wraca
OTOZ Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze
Udostępnij:
Teksas i Blecky to kolejne dwa psiaki, które prezentujemy Wam w ramach akcji “Karma wraca”. Przypomnijmy – wraz z Partnerami pomagamy schroniskom oraz zachęcamy naszych czytelników do adopcji bezdomnych zwierząt.

Choć przygarnięcie pupila ze schroniska może wydawać się sporym wyzwaniem, czworonogi rekompensują całą pracę z nawiązką. W zamian za ciepły dom i pełną miskę oferują nam swoje towarzystwo. Tym bardziej, teraz kiedy za oknem szybko robi się ciemno, czworonogi mogą wnieść do naszego życia sporo radości. Z takim kompanem, żadna jesienna chandra nie jest straszna!

Jeżeli z różnych powodów nie możesz przyjąć czworonoga pod swój dach, pamiętaj, że w schroniskach przydaje się każda para rąk do pomocy. Psiaki bardzo chętnie wyjdą na spacer z nowym wolontariuszem. Poza tym można wciągnąć w taką pomoc dzieci! Taka pomoc będzie dla nich doskonałą lekcją odpowiedzialności.

Teksas

Teksas
OTOZ Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze

Piesek trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze 20.09.2021. Błąkał się w Raculi. Teksas jest bardzo wesołym psiakiem, który kocha spędzać czas z ludźmi. Uwielbia spacery, ale także po prostu bliskie towarzystwo człowieka — na pewno nie pogardziłby byciem w centrum uwagi. Jest dość energiczny, ale nie nadmiernie. Niestety życie w kojcu mu się średnio podoba i czasami ciężko mu do niego wrócić ze spaceru. Trzeba wtedy go trochę pozachęcać, podbiec z nim i wtedy już z biegu tam wchodzi. Czy odmienisz jego los, żeby już nie musiał się zapierać przed każdym powrotem do kojca? Sprawisz, że będzie mógł szczęśliwy wracać do ciepłego domu?

Blecky

Blecky
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp.

Blecky to średniej wielkości czterolatek, który od dwóch lat mieszka w gorzowskim schronisku. Przez ten czas psiak przeszedł ogromną przemianę — oczywiście pozytywną!

Dom jego marzeń to taki, w którym będzie miał psich kumpli, ponieważ uwielbia zabawę w towarzystwie innych czworonogów. Nie przeszkadzałby mu nawet domowy kot. Chłopak szybko się uczy, a do tego jest strasznym łakomczuchem. Jeżeli tylko ma okazję, to ukradnie smakołyki ze stołu i nie będzie chciał tego oddać.

Bez obaw. Jeśli zdecydujesz się na zaadoptowanie psiaka, opiekunka przekaże Ci „instrukcje obsługi Blekusia” i powinno być dobrze!

Blecky ma charakterek, dlatego dobrze dogaduje się z mężczyznami. Lubi, gdy ktoś stanowczo pokazuje mu granice, co może a czego nie, bo trochę się w tym wszystkim gubi.
Preferowałby dom bez dzieci, ponieważ ich nie znam i nie umiem się z nimi obchodzić.
Na ogół, grzeczny ze mnie chłopak. Nie uciekam, nawet jak chodzę bez smyczy.

Pamiętajmy – karma wraca, dajesz dobro – otrzymujesz dobro. Gazeta Lubuska połowę z pieniędzy uzyskanych od Partnerów akcji: Wood and Play, METAL-GUM oraz Alumetal przeznaczy na zakup karmy i środków czystości. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz za naszym pośrednictwem przekazać pieniądze na potrzeby bezdomnych zwierząt, napisz do nas: [email protected], oddzwonimy do Ciebie i opowiemy, jak możesz pomóc.

Teksas i Blecky – kolejne psiaki potrzebujące nowego domu

Materiał oryginalny: Teksas i Blecky – kolejne psiaki potrzebujące nowego domu - Gazeta Lubuska

Dodaj ogłoszenie