Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Dołącz do Lubuskiej Nocy Belfrów! Na pewno nie pożałujesz, możesz wiele zyskać

Leszek Kalinowski
Leszek Kalinowski
Lubuska Noc Belfrów (15 stycznia o godzinie 18.00) to spotkanie, które dotyczyć będzie aktywnego zdalnego nauczania. Wśród prelegentów znajdują się znane w świecie edukacji osobistości.
Lubuska Noc Belfrów (15 stycznia o godzinie 18.00) to spotkanie, które dotyczyć będzie aktywnego zdalnego nauczania. Wśród prelegentów znajdują się znane w świecie edukacji osobistości. Sławomir Kowalski
Nauczyciele stają na głowie, by zdalne nauczanie było jak najbardziej efektywne, oryginalne, atrakcyjne dla uczniów. Nie jest to łatwa edukacja, dlatego warto dzielić się dobrymi praktykami. Stąd pomysł na Lubuską Noc Belferów online. Na to nietypowe spotkanie, które odbędzie się w sieci 15 stycznia br., zgłosiło się już ponad stu chętnych. Organizatorzy zachęcają nauczycieli do dołączenia. Warto!

Skąd pomysł na Lubuską Noc Belfrów? - zapytaliśmy Agatę Sieńczak - współorganizatorkę wydarzenia, polonistkę, nauczycielkę przyrody, edukatorkę seksualną, autorkę bloga Ster Edukacyjny, ambasadorkę Wakeleta.
- Razem z koleżanką, Agatą Karolczyk-Kozyrą, autorką bloga “Kreatywny polonista”, zainspirowane podobnymi spotkaniami w całej Polsce, postanowiłyśmy zorganizować w styczniu Lubuską Noc Belfrów online (https://fb.me/e/hwefPqhWi) - przyznaje pani Agata.

Lubuska Noc Belfrów (15 stycznia o godzinie 18.00) to spotkanie, które dotyczyć będzie aktywnego zdalnego nauczania. Wśród prelegentów znajdują się znane w świecie edukacji osobistości.

Dołącz do Lubuskiej Nocy Belfrów! Na pewno nie pożałujesz, m...

Posluchaj, co mają do powiedzenia specjaliści, goście Lubuskiej Nocy Belfrów

Spotkanie dotyczyć będzie aktywnego zdalnego nauczania. Wśród prelegentów znajdują się znane w świecie edukacji osobistości. Zaproszenie przyjęła m.in. Zyta Czechowska, czyli Nauczyciel Roku 2019 oraz Jolanta Majkowska. Obie panie wspólnie prowadzą stronę Specjalni.pl.
- Lubuską Noc Belfrów spędzi z nami także Anna Konarzewska, autorka bloga “Być Nauczycielem” i jednocześnie autorka książki „Być niezwykłym wychowawcą”. Z zaproszenia skorzystał też matematyk, Krzysztof Chojecki, autor bloga “Pi-stacja” i Joanna Gadomska, członkini grupy Superbelfrzy i autorka bloga “Biologa z Blondynką”. Prelegentami będą językowcy, poloniści oraz nauczyciele przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, czyli reprezentanci wszystkich dziedzin na wszystkich szczeblach edukacji - informują organizatorki.

Lubuska Noc Belfrów: Chcemy wymienić się dobrą energią

Lubuską Noc Belfrów objęli patronatem: Ewa Radanowicz i Oktawia Gorzeńska, czyli autorki programu “Wiosna Edukacji” mającego na celu zmianę edukacji w Polsce, Anna i Robert Sowińscy z Fundacji Plandaltoński.pl, Irmina Żarska autorka bloga “Rysunkowy język polski” oraz wydawnictwo Sensor.
Spotkanie odbędzie się 15 stycznia o godz. 18:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Zobacz też:

- Chcemy wymienić się dobrą energią, doświadczeniami, podzielić inspiracjami oraz wesprzeć nauczycieli w zbliżającym się wielkimi krokami drugim semestrze, który może okazać się równie trudny, jak ten pierwszy - podkreślają organizatorki.
Mimo że noc odbywa się będzie w województwie lubuskim, ma zasięg ogólnopolski i skierowana jest do nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych oraz wszystkich przedmiotów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na zielonagora.naszemiasto.pl Nasze Miasto