Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra walczy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15

red
Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra walczy o awans do CLJ
Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra walczy o awans do CLJ Szymon Kozica
Trampkarze Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Zielona Góra rozegrali pierwszy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. W sobotę (17 listopada) w Knurowie ulegli Piastowi Gliwice 0:1 (0:0).

Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra była najlepsza w rozgrywkach lubuskiej ligi trampkarzy i teraz walczy o awans do CLJ U-15. W pierwszym spotkaniu barażowym z Piastem Gliwice do przerwy bezbramkowo remisowała. Podopieczni trenera Konrada Szymańskiego stracili gola w 51 minucie. Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Knurowie. Rewanż zaplanowany jest na sobotę, 24 listopada, w Zielonej Górze.