SIATKÓWKA. Wygrana w nowej (starej) hali

rb
Gorzowscy siatkarzy po blisko rocznej przerwie powrócili do hali przy ul. Czereśniowej i był to udany powrót, gdyż w kolejnym I-ligowym pojedynku pokonali AZS PWSZ Nysę 3:2.

Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane, a zespoły podzieliły się zwycięstwami. W trzeciej partii na parkiecie dominowali goście, w czwartej z kolei gospodarze i o końcowym rozstrzygnięciu musiał zadecydować tie-break. Tutaj dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji, ale tylko w decydujących fragmentach seta, gdyż do stanu 9:10 trwała wyrównana walka. Ostatnich sześć akcji meczów należało do podopiecznych trenera Sławomira Gerymskiego.

Rajbud GTPS Gorzów - AZS PWSZ Nysa 3:2 (24:26, 25:23, 18:25, 25:21, 15:10)
GTPS: Hunek, Woroniecki, Grzesiowski, Kupisz, Szlubowski, Mischke, Ratajczak (libero) oraz Olichwer, Wroński, Adamowicz, Stępień.
Nysa: Górski, Migdalski, Jarząbski, Podgórski, Szczurowski, Domonik, Krypel (libero) oraz Piekarczyk, Kisielewicz, Grabolus, Bułkowski