SIATKÓWKA. Kolejny tie-break GTPS

R.B
I-ligowi siatkarze GTPS Gorzów, pod wodzą nowego trenera Andrzeja Stanulewicza, wygrali ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego 3:2.

Był to już ósmy tie-break gorzowian w tym sezonie. Co prawda wygrany, ale zdobycie tylko dwóch punków na pewno nie usatysfakcjonowało gorzowian, którzy walczą o uniknięcie gry w barażach.Już pierwszy set pokazał, że uczniowie ze Spały wcale nie przyjechali na wycieczkę. Grali oni bez respektu dla bardziej doświadczonych gospodarzy i prowadzili już 22:19. Potem mieli jeszcze setbola, ale to GTPS wyszedł z opresji obronną ręką. W drugiej partii gospodarze zdemolowali rywali, a w trzeciej prowadzili już 13:9 i... stanęli. Obudzili się dopiero w tie-breaku przy stanie 3:3, kiedy po kilku składnych akcjach uzyskali wyraźną przewagę i nie mieli problemów ze zwycięstwem w tym secie, ale niedosyt pozostał.

RAJBUD GTPS GORZÓW - SMS PZPS I SPAŁA 3:2 (28:26, 25:13, 21:25, 24:26, 15:9)
RAJBUD GTPS: Hunek, Woroniecki, Grzesiowski, Kupisz, Szlubowski, Mischke, Ratajczak (libero) oraz Wroński, Stępień, Mach i Olichwer.
SMS PZPS I: Szczurek, Buchowski, Hain, Hebda, Ferens, Nożewski, Zalewski (libero) oraz Modzelewski, Gonciarz, Piotrowski i Dryja.