Skład nowej rady gminy
Justyna Bereś (50), Mateusz Brodzik (57), Małgorzata Chilicka (78), Anna Gajewska (61), Janina Gielec (50), Urszula Hardy (56), Ryszard Kieczur (30), Paweł Pabisz (46), Hubert Patoła (23), Bronisława Pawlak (62), Sławomir Pokusa (57), Stanisław Sawicz (49), Marcin Swobodzian (50), Przemysław Wesołowski (27), Anna Zboralska (43).
Ostateczne wyniki wyborów: 254 mandaty dla PiS, 194 dla KO i 70 dla PSL; frekwencja 54,84 proc.
źródło: TVN24
Okręg 1
Siedlisko, ulice: Nowosolska, Ogrodowa
Danuta Mirosława Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Marcin Piotr Nietopiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Sławomir Józef Pokusa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 2
Siedlisko, ulice: Cmentarna, Nadodrzańska, Plac Zamkowy
Aniela Gotowała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Ryszard Kieczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Kamila Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 3
Siedlisko, ulice: Głogowska , Plac Św. Floriana
Justyna Chorągwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Grzegorz Bartłomiej Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Anna Krystyna Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 4
Siedlisko, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa , Drzewna , Klonowa, Kasztanowa od nr 12A-C, 14A-C, 16A-C do nr 16D
Jolanta Iwona Pazdrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Urszula Weronika Hardy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Marta Wygiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 5
Siedlisko, ulice: Jana Sobieskiego, Kasztanowa od nr 1 do nr 11A - 11Ł, 13A-C, 15A-C, 17A-C, 18A-C do nr 21
Małgorzata Agnieszka Bałajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Małgorzata Renata Chilicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Dagmara Izydorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 6
Siedlisko, ulice: Osiedle Wincentego Witosa, Słoneczna, Sosnowa, Willowa
Jolanta Barbara Jura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Łukasz Bartosz Górny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Justyna Magdalena Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 7
Siedlisko, ulice: Leśna, Piaskowa, Szkolna, Zielona
Monika Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Mateusz Marcin Brodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Aneta Aleksandra Roszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 8
Siedlisko, ulice: Długa, Łąkowa, Mała, Sławska
Stanisław Marian Sawicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Piotr Bereś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Agnieszka Klapp
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 9
Borowiec PGR, Piękne Kąty
Beata Sznajder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Przemysław Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Roman Kolański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Iwona Józefa Araszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 10
Dębianka, Radocin, Różanówka, Ustronie
Barbara Małgorzata Zatorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Janina Gielec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Monika Urszula Dubec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 11
Bielawy od nr 31 do nr 83
Magdalena Agata Zdral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Franciszek Dziuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Anna Katarzyna Zboralska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 12
Bielawy od nr 84 do nr 143
Marcin Stanisław Swobodzian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Jarosław Jan Frankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Joanna Wołoszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 13
Bielawy od nr 1 do nr 30, od nr 144 do 158
Hubert Patoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Patrycja Amelia Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Olga Zofia Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 14
Kierzno
Zbigniew Leon Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Paweł Pabisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Marta Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Okręg 15
Borowiec, Zwierzyniec
Barbara Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA SIEDLISKO
Bronisława Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SIEDLISKO
Kamil Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DYSIEWICZ
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?