Tęcza zremisowała wygrany mecz

Daniel Sawicki
Radosław Rakociński w walce o piłkę z zawodnikami Łucznika Strzelce Krajeńskie
Radosław Rakociński w walce o piłkę z zawodnikami Łucznika Strzelce Krajeńskie Daniel Sawicki
Do przerwy Tęcza Krosno Odrz. prowadziła 2:0 z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Cóż z tego skoro ledwie zremisowała 2:2. Druga połowa była w jej wykonaniu fatalna. Za to dobrze zagrali goście.

Gospodarze wystąpili pod wodzą nowego szkoleniowca Andrzeja Michalskiego. Już pierwsze 45 minut pokazało, że miejscowi mogą wygrać ten mecz. Tęcza grała agresywnie, dobrze i szybko. W efekcie już w 22 min. po trafieniu Mateusza Kulikowca było 1:0. Gospodarze grali nadal spokojnie, a goście próbowali zagrozić ze stałych fragmentów. Tęcza przeczekała te ataki i w końcówce meczu zdobyła drugiego gola. Strzelcem okazał się Paweł Cierech.
W drugiej połowie kibice z Krosna oglądali już zupełnie inną Tęczę. Miejscowi nie mieli siły, by zaatakować, a goście ruszyli do ataku. Już w 55 min po rzucie rożnym Rafał Bobrowski skierował piłkę do siatki Tęczy. Goście poszli za ciosem i w 66 min Przemysław Brzeski po niepewnej interwencji Radosława Motykiewicza doprowadził do wyrównania.
W ostatnich 20 minutach obie ekipy nie miały już sił, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najlepszą okazję dla gospodarzy zmarnował Paweł Siewierski w 84 minucie.
Bramki dla Tęczy zdobyli: Kulikowiec (22), Cierech (44)
Tęcza: Motykiewicz - Kiliński, Sorokulski, Szeląg, Przybylski - Wojnarowski, Kulikowiec, Siemiński, Cierech - Rakociński, Siewierski.