PIŁKA RĘCZNA. Szczypiorniści AZS AWF pokonali Zeptera Warszawę 35:19

r
Gorzowscy piłkarze ręczni AZS AWF pewnie wygrali z Zepterem AZS UW Warszawa, ale nadal nie mogą być pewni awansu do ekstraklasy. Do pełni szczęścia brakuje im dwóch punktów w dwóch ostatnich spotkaniach.

Mecz dwóch akademickich drużyn był wyrównany tylko przez pierwszy kwadrans, kiedy to goście dzielnie dotrzymywali kroku faworytom i w 15 minucie był remis 7:7. Od tego momentu uwidoczniła się wyraxnie przewaga lidera I ligi, który jeszcze przed przerwą wypracował sobie sześciobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, nadal na parkiecie dominowali podopieczni trenera Michała Kaniowskiego, którzy chwilami nawet oszczędzali siły na decydujące o awansie ostatnie dwa spotkania w lidze.

AZS AWF Gorzów - ZEPTER AZS UW Warszawa 32:19 (15:9)
AZS AWF: Wasilek, Małyszko – Stupiński 7, Gumiński 5, Rafalski 5, Śramkiewicz 3, Bosy 2, Krzyżanowski 2, Janiszewski 2, Skoczylas 2, Kaniowski 1, Ruszkiewicz 1, Jagła 1. Kliszczyk 1.
Zepter AZS UW: Malankowski, Troński – Wiak 6, Monikowski Łukasz 3, Szpejna 3, Nowak 2, Smolaga 1, Koziński 1, Różański 1, Monikowski Bartosz 1, Puszkarski 1, Wysocki 0.