Czas pomyśleć o świątecznych kartkach. Jeśli chcemy komuś sprawić prawdziwą przyjemność, zmierzmy się z zadaniem sami. Liczy się pomysł. Kartka może być prosta, a efektowna. Przydadzą się: kolorowy, złoty oraz srebrny papier (ciekawie wygląda papier czerpany), drobne kolorowe ozdoby, srebrne i złote nitki, koraliki, cekiny, farby brokatowe, które ożywią i rozświetlą bożonarodzeniowe życzenia.

Na papierową kartkę, najlepiej dość sztywną, z fakturą (choć niekoniecznie), naklejamy wycięte z papieru, materiału, koronek, wykonane na szydełku, z filcu, świąteczne symbole (aniołki, szopki, choinki, bombki, prezenty, mikołaje). Ozdabiamy błyszczącymi nitkami (będą grały rolę włosów anielskich, sianka w żłobku, wstążki do prezentów, aureoli).

Komentarze (25)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!