5 kwietnia 2011 roku, o godz. 9.00 w całej Polsce odbył się sprawdzian szóstoklasisty 2011. Maksymalnie każdy uczeń może uzyskać 40 punktów. Za umiejętności: czytanie, pisanie, rozumowanie, korzystanie z informacji, wykorzystanie wiedzy w praktyce. Wśród uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowej Soli nastroje optymistyczne - przed i po egzaminie.

Egzamin końcowy jest warunkiem ukończenia szkoły. Przypomnijmy, że na napisanie testu uczniowie mieli 60 minut, a do zdobycia było 40 punktów. Celem tego sprawdzianu jest przetestowanie umiejętności czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystania wiedzy w praktyce. Wszyscy uczniowie w Polsce piszą taki sam test. Prace zostały zakodowane. Sprawdzać je będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Zobacz arkusz sprawdzianu


Spawdź odpowiedzi do testu szóstoklasisty 2011!


Uczniowie liczyli powierzchnię pól, odpowiadali na pytania do tekstu, pisali zaproszenie na wystawę. Narzekali na zadanie ze znaczkiem. Bo opisywanie krzaczastych brwi surowego naukowca - jak powiedziała Paulina - do ciekawych nie należy. Ale na ogół, jak zwykle, mówili, że sprawdzian był łatwy. Zobaczymy.

Sprawdzian kompetencyjny zakończył się. Szóstoklasiści już po egzaminiePoradnik dla tych, którzy uciekali z polskiego. Kłopotliwe wyrażenia przyimkoweKomentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Martuśkaaa. (gość)

Powiem wam szczerze ze test nie był bardzo trudny, ale zobaczymy ile punktów i wtedy stwierdzimy ...
AA mam pytanie kto miał najdłużej od imienin do urodzin.??
Andrzej.?