Telewizja MTV ogłosiła, że program Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy doczeka się kolejnej edycji. Znamy już termin emisji programu oraz jego uczestników!

Najbliższy sezon, który był kręcony w Zakopanem, będzie reklamowany pod hasłem “Warsaw Shore Winter Camp”. Stacja MTV zdradziła właśnie, że w zimowej edycji zobaczymy więcej uczestników. Do Ekipy dołączy troje imprezowiczów z poprzednich sezonów. Zapowiada się prawdziwe szaleństwo.

Już 26 lutego premiera „Warsaw Shore Winter Camp”! Tym razem imprezowicze wyruszyli na podbój Podhala. Będą imprezy do rana, szaleństwa na śniegu i niezapomniane emocje. Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że do Ekipy dołączy troje dobrze znanych widzom uczestników z poprzednich sezonów: szalona i nieprzewidywalna Ewelina, łamacz kobiecych serca, Alan i Klaudia – długonoga kusicielka.


Zobaczcie też: Klaudia i Magda z Warsaw Shore. "Żyjemy na walizkach"

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  MyszkaMiki (gość)

  Macie pierwszy odcinek:

  http://streamgo.pl/ogladaj/warsaw-shore-winter-camp-odcinek-1-online

  Co za pato!!!!