Pracownicy gorzowskiego Wydziału Komunikacji wymyślili, a firma zewnętrzna wykonała specjalny program, dzięki któremu za pośrednictwem Internetu można zarezerwować termin i czas przeznaczony na przykład na zarejestrowanie nowego samochodu. Dzięki programowi możemy też na bieżąco śledzić czas oczekiwania na rozmowę z urzędnikiem – mając telefon z Internetem nie musimy czekać w Urzędzie.

Aplikacja współpracuje z systemem wydającym petentom Wydziału numerki.

Dostęp do programu jest możliwy poprzez zakładkę na stronie miasta (bip wrota lubuskie), a następnie Rodzaje spraw i dalej Komunikacja – umawianie wizyt. Otwarcie tej ostatniej zakładki prowadzi nas do wyboru: Aktualny stan załatwianych biletów oraz Zarezerwuj wizytę. Po wyborze pierwszej zakładki mieszkaniec może szybko ocenić, czy i o której wizyta w danym dniu jest możliwa.

Po otwarciu linku do Zarezerwuj wizytę i wyborze sprawy do załatwienia, po zarezerwowaniu terminu wizyty, otrzymamy także niezbędne dane (wnioski do pobrania, informacje o koniecznych załącznikach i opłatach).

Dostęp do aplikacji możliwy jest także poprzez E-urząd zakładka System biletowy Wydział Komunikacji.

WIDEO: Problemy z rejestracją elektrycznych motocykli? Wszystko przez niefortunny zapis w ustawie

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!