Bartosz Zmarzlik na podium Mistrzostw Polski!

W piątek w Gorzowie rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Mistrzem Polski został zawodnik Stokłosy Piła Piotr Pawlicki.

W zawodach bardzo dobrze spisał się Gorzowianin Bartosz Zmarzlik. Bartek zdobył o jeden punkt mniej od Piotra Pawlickiego, zdobywając tym samym srebrny medal. Warto dodać, że nowy Mistrz Polski przegrał tylko jeden bieg i to właśnie z zawodnikiem Stali. Na trzecim stopniu podium stanął zawodnik zielonogórskiego Falubazu Patryk Dudek.
Były to ciekawe zawody. Niektórzy zawodnicy pokazali, że już w niedługim czasie mogą zacząć osiągać znaczące sukcesy wśród seniorów. Słabszy dzień miał wczoraj jeden z faworytów Maciej Janowski. Wrocławianin jeździł słabo i ostatecznie zajął 10 miejsce.