Stelmet Enea BC: Sakić 16 (2), Planinić 12, Koszarek 12 (3), Sokołowski 11 (1), DeVoe 9 (1) oraz: Mokros 5 (1), Zamojski 2, Hrycaniuk 0.
Lokomotiv: Johnson 15 (1), Findzon 10 (2), Khwostow 9 (1), Ponitka i Ivlev po 4 oraz: Mclean 12, Kułagin 9 (1), Wright 7, Lacey 2, Ilnitsky 0.

To było bardzo żywiołowe i ciekawe spotkanie. Dopóki mogliśmy dotrzymywaliśmy kroku rywalom, walczyliśmy ,,kosz za kosz”. Nikt nie potrafił odskoczyć na więcej niż kilka punktów. Jednak Rosjanie mieli mocniejszą ławkę rezerwowych, a zielonogórzanom w końcówce zabrakło sił. Jeszcze na minutę i cztery sekundę przed końcem Lokomotiv wygrywał zaledwie 68:65. Niestety nie daliśmy rady. Szkoda...

Stelmet Enea BC: Sakić 16 (2), Planinić 12, Koszarek 12 (3), Sokołowski 11 (1), DeVoe 9 (1) oraz: Mokros 5 (1), Zamojski 2, Hrycaniuk 0. Lokomotiv: Johnson 15 (1), Findzon 10 (2), Khwostow 9 (1), Ponitka i Ivlev po 4 oraz: Mclean 12, Kułagin 9 (1), Wright 7, Lacey 2, Ilnitsky 0. To było bardzo żywiołowe i ciekawe spotkanie. Dopóki mogliśmy dotrzymywaliśmy kroku rywalom, walczyliśmy ,,kosz za kosz”. Nikt nie potrafił odskoczyć na więcej niż kilka punktów. Jednak Rosjanie mieli mocniejszą ławkę rezerwowych, a zielonogórzanom w końcówce zabrakło sił. Jeszcze na minutę i cztery sekundę przed końcem Lokomotiv wygrywał zaledwie 68:65. Niestety nie daliśmy rady. Szkoda... WIDEO: Listopadowa prezentacja Stelmetu Piotr Jędzura
W kolejnym meczu ligi VTB Stelmet Enea BC Zielona Góra przegrał z Lokomotivem Kubań Krasnodar 67:72 (16:18, 14:13, 18:19, 19:22)